Ve fotogalerii Vám chci představit naše čtyřnohé kamarády:

 

Eliška a Velsa

pejsci mých kamarádů Vojty a Jitky od nás, z Malé Morávky. Eliška už bohužel není s námi, letos na jaře podlehla nemoci. Velsa je šestnáctiletá černopálená jezevčí slečna. Tolerantní a trpělivá, pro Emmu prostě pravá "teta". Hrají si spolu, dovádějí a všichni s údivem sledujeme, co všechno Emmě (tomu neposednému štěněti) dovolí a toleruje. Pokud už je toho příliš, dá jemně najevo, že je čas taky na odpočinek.

 

Týna

fenečka, která žila původně se mnou. S Dorkou se ale dost dobře nesnesly, proto po roce neustálého boje o první pozici ve smečce jsem se rozhodla najít pro Týnu nový dobrý domov. Ujali se jí moji přátelé, u kterých byla milována, hýčkána a dožila se krásných 15ti let. V nové smečce s Eliškou byla vůdcem, a to jí vyhovovalo.

 

"Stoupíci"

neboli spřátelená smečka jezevčíků z chovatelské stanice "ze Stoupovy chaloupky" čítající 11 členů (8 feneček a 3 pejsky):

HANA SILAN ČESKÝ (Hanička)

TOKLARAMA'S CIKO (Cikísek)

JESSAMINE JOY ANAMSUNAMON (Jessinka)

NADINE ANAMSUNAMON (Boženka)

PEPINO´S GIRL ANAMSUNAMON (Pepinka)

URSUS KERMODEI ANAMSUNAMON (Bohoušek)

URSA EMONSI ANAMSUNAMON (Bohunka) - bohužel v srpnu 2016 odešla za duhový most, ale v naší mysli a srdíčkách je stále....

GLORIE ZE STOUPOVY CHALOUPKY (Glorča)

ISABELLA ZE STOUPOVY CHALOUPKY (Bellinka)

DAMAI LIZUS MAKSIMUS (Damaika)

LUNA CAPRESE QUELLO CHARME DI MOI (Quido)

I´M CLAIRE DE LUNE ŚWIATOLDYCZ (Klárka)

 

V této CHS pracuji od května 2016 a společně s Emmou jsme její součástí. Jsme za to obě moc rády. Získaly jsme nové bezva kamarády. Emma se "mezi svými" cítí báječně, má spoustu parťáků ke hře, na lumpačiny a procházky. Koho však miluje nejvíc? No, přece BOHOUŠKA!!