DOPORUČUJEME

 

Příznivcům zimních sportů, ale i sportů adrenalinových doporučuji navštívit webové stránky Ski areálu Kopřivná v Malé Morávce. Kopřivná a okolí je přitažlivá v každou roční dobu. Její prostředí není jen inspirací pro individuální rekreanty a sportovce, ale nabízí neomezené možnosti a komfort i větším skupinám, jež jsou vedeny společným zájmem. Ať již se jedná o školení, konferenci, kontraktační setkání, firemní společenské akce či stmelování pracovního týmu, vždy je zde k dispozici prostor a perfektní zázemí. Hotel*** Chata Kopřivná nabízí ubytování v pokojích v moderním lehkém stylu s výraznými prvky v designu interiéru.

Restaurace je moderní nekuřácký prostor s nápaditým designem. Vychutnejte si nejen pokrmy, ale i jedinečný výhled na Jeseníky z proskleného interiéru nebo z venkovní terasy. Podáváno je to nejlepší z české kuchyně v klasické i současné úpravě.  

www.koprivna.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKI AREÁL MYŠÁK v Karlově pod Pradědem nabízí rodinné i sportovní lyžování na dvou červených a jedné modré sjezdovce o celkové délce 2450 m. Všechny sjezdovky jsou pravidelně upravovány a v případě potřeby zasněžovány technickým sněhem. Tratě nabízejí vhodné lyžařské podmínky pro nejmenší lyžaře, sportovní, ale beze sporu také závodní jezdce a spousty zajímavých akcí pro děti i dospělé.

www.skimysak.cz

 

CHATA ALEXANDRA se nachází v turisticky vyhledávané oblasti Jeseníků v obci Malá Morávka, která je známým rekreačním centrem s letním i zimním vyžitím. Nabízí ubytování v pěti nově zrekonstruovaných pokojích, které jsou vybaveny každý svým vlastním sociálním zařízením a vlastní televizí. Vytváří ideální prostředí pro trávení letní či zimní dovolené. 

www.chataalexandra.cz

 

Doporučuji navšívit stránky DOMI Obchůdku u jezevčíka paní Petry Mozíkové. Najdete tam spostu krásných věcí pro Vaše psí miláčky. Emmě jsem zde koupila spací pytel, podložku na spinkání a obleček, který nám ušili na míru, sobě pak bezvadný polštářek - jak jinak, než s motivem jezevčíků. Všechny věcičky jsou moc prima a hlavně je obě rády využíváme.

 

jezevcikeshop.cz  

 

Bracco s.r.o. - profesionální výrobce potřeb pro výcvik psů, chovatelských potřeb a outdoorové výbavy    

www.bracco.cz

 

 

Náš velký kamarád Baddy z Velké Bystřice má už také svoje vlastní webovky. Podívejte se, je to prima počteníčko!

bady-z-bystrice.webnode.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Granulky, pamlsky a další chovatelské potřeby nakupuji převážně v e-shopu Svět krmiv. Obchod je jedním z největších prodejců krmiv a chovatelských potřeb na trhu. Poskytuje kvalitní služby, ceny zboží jsou přijatelné, objednávky jsou vyřizovány rychle.

www.svetkrmiv.cz

 

Navštivte obchod s chovatelskými potřebami a krmivy pro zvířátka Spokojený pes. Nabízí potřeby pro chovatele domácích zvířat. Jeho cílem je dodávat chovatelské potřeby rychle, v nejlepší kvalitě a za dobré ceny. Já zde také nakupuji.

www.spokojenypes.cz

 

Zverimex Slavkov u Brna - krmiva a pořeby pro chovatele. Tato rodinná firma provozuje kromě e-shopu také kamenný obchod. Neustále zkvalitňuje  služby stálým i novým zákazníkům. Vždy jsem zde byla spokojená.

zverimex.topfirma.cz

 

Royal Canin

www.royalcanin.cz

baner-breed-468x60

 

 

 

 

Psí svět

www.stenata.cz

 

Národní registr majitelů zvířat

Národní registr majitelů zvířat eviduje zvířata označená mikročipy v celosvětově rozšířeném systému ISO 11784 a 11785, který vyžaduje legislativa Evropské unie a České republiky včetně obecních vyhlášek, a který doporučují a jako jediný používají i chovatelské organizace FCI a FIFe. Pro křížence je pak mikročip vůbec jediným spolehlivým označením. 
Národní registr majitelů zvířat komunikuje s obdobnými institucemi v zahraničí a je součástí celosvětové sítě PETMAXX.

www.narodniregistr.cz

 

banner www.vyberpsa.cz formátu 120x60 pixelůSlužby pro Váš web a nejen to! Stránky pro psy DogSite.cz - plemena psů, články o psech, výstavy psů a psí inzerce